Sayfalar

Abonelik

Teknologram blog'u düzenli olarak güncellenen bir blog'dur. Eğer blog'umu sevdiyseniz ve yazdığım her yazının haberini, ben yazdıktan hemen sonra almak isterseniz, size sunabileceğim abonelik seçeneklerim var. Hangilerinin sizin ihtiyaçlarınıza karşılık geldiğine bu sayfayı kullanarak karar verebilirsiniz.

 RSS - Gönderilere Abonelik
 Blog'a gönderilen bütün yazılardan RSS aracılığıyla haberdar olmak isterseniz, aşağıdaki besleme kaynağını kayıt edebilirsiniz.
http://teknologram.blogspot.com/feeds/posts/default

 RSS - Yorumlara Abonelik
 Blog okurlarının yaptığı katkıyı da önemsiyorsanız, aşağıdaki linki kullanarak yorumların da RSS okuyucunuza gelmesini sağlayabilirsiniz.
http://teknologram.blogspot.com/feeds/comments/default

 E-posta Abonelik
 Blog gönderilerimin e-posta adresinize gelmesini istiyorsanız, bog'umun sağ alt panelindeki "E-posta ile Takip Et" kısmını kullanabilirsiniz. Yeni yazılardan e-posta ile haberdar edileceksiniz.

Hatırlatma: E-posta adresinizi bıraktıktan sonra posta kutunuza gidip üyeliğinizi onaylamayı unutmayınız. Onay mesajı gelen kutusu kısmına gelmediyse; gereksiz veya önemsiz e-posta kısmına bakınız.

Not: E-posta adresiniz hiçbir şekilde Teknologram blog'uyla ilgisi olmayan konularda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.


 Sosyal ağlarda da Teknologram'ı takip edebilirsiniz:

 Yazdığım yeni yazılar otomatik olarak Teknologram twitter hesabında paylaşılmaktadır.Twitter takipçisi olarak Güvenlik Notlarım’ı takip edebilirsiniz.
Twitter Profilim
https://twitter.com/Teknologram

 Teknologram facebook sayfasını beğenerek yeni yazılardan haberdar olabilir ve diğer paylaşımlarımı takip edebilirsiniz.
Facebook Fan Sayfam
https://www.facebook.com/teknologram

 Kendim hazırlayıp sunduğum videolara youtube kanalımdan ulaşabilir ve izlemeye değer bulduğum diğer paylaşımlarımı kanalımdan takip edebilirsiniz.
Youtube Kanalım
https://www.youtube.com/user/Teknologram